Si filloi Levizja Pentakostale - Origjina dhe Historia!

Rrenjet e levizjes pentakostale. Si filloi dhe si u perhap? Shih dokumentarin e plote ketu: https://www.youtube.com/watch?v=bA0It1CkMxo


Shpërndaje në Rrjetet Sociale

Artikuj të Ngjashëm

Tjetra
« Prev Post
E mëparshmja
Postimi Tjetër »
SHËNIM:
Të Gjitha të Drejtat të Rezervuara. Ju lejoheni dhe inkurajoheni ta shpërndani këtë material me kusht që të mos ndryshoni fjalët dhe gjithashtu të citoni burimin, nga është marrë materiali.